حریم خصوصی تهرام

تهرام استارت آپی دانش بنیان است که بدون چشم داشتی در حال ارائه خدماتی مانند عرضه رام های فارسی و رسمی موبایل و تبلت های اندرویدی و همچنین فریمورهای گوشی ها و تبلت های آی او اس اپل است، از این رو تهرام حق خود میداند برای امنیت کاری خود و بقا آنچه را که در قانون جمهوری اسلامی در زمینه کپی رایت آماده است را پیگیر باشد.

تهرام حق دارد تا توسط کاربران خود مورد استفاده بهینه قرار گیرد و نه مورد سواستفاده، و این حق را برای خود قائل است که در صورت برخورد با افرادی سودجو که از نام یا برند یا محتوا یا به هرگونه اقدام به کپی یا سواستفاده از آن کنندبرخورد و با استفاده از مراجع قانونی از حق خود دفاع کند.

تهرام حق دارد تا در ازای خدمات خود مورد حمایت کاربران قرار گیرد و کاربران هم جزئی از تهرام باشند و از آن دفاع کنن، بقای تهرام یعنی رفع نیاز های کاربران

قوانین کپی رایت

کپی رایت

هرگونه کپی برداری از قالب و تصاویر و بطور کل از محتوای سایت تهرام جرم محسوب می شود، چرا که تهرام برای ذره ذره فعالیت خود متحمل صرف هزینه و زمان فراوان بوده است و این اجازه را به کسی نخواهد داد تا به راحتی فعالیت های این گروه را از بین یا خدشه دار کند و بنا به آنچه در قوانین جرایم رایانه ای ذکر شده این حق برای تهرام محفوظ خواهد بود و تمامی حقوق مادی و معنوی این نام و محتوای آن متعلق به تهرام خواهد بود.

حریم خصوصی کاربران

تهرام موظف است از اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود حفاظت کند و از اطلاعات آن ها سواستفاده نکند، هرچند تهرام به خوبی می داند بقای آن در گرو اعتماد کاربران به آن است اما این نکته باید گفته شود تا حسن نیت ما اثبات گردد.

رفع مسئولیت

تهرام در زمینه ای فعالیت می کند که در کل ریسک آن بالا بود و در صورت هرگونه مشکل احتمالی در مورد دیوایس های دیجیتال مورد بحث در سایت تهرام مسئولیتی نخواهد داشت، زیرا مشکلات ناشی در این زمینه میتواند دلایلی مانند تخصصی بودن فعالیت، نداشتن تجربه کافی کاربر، نوسانات الکتریکی و حتی شرایط آب و هوای محیط و… بستگی داشته باشد.

نکاتی برای استفاده از سایت

با توجه به تحریمات ایران توسط یاهو بهتر است در هنگام ثبت نام از ایمیل هایی که از با این سرویس پشتیبانی می شود استفاده نکنید.

تنها دیدگاه هایی تایید و پاسخ داده خواهند شد که از ارزش های جمهوری اسلامی و مرتبط با محتوا باشند.