تبلیغات در تهرام

تعرفه تبلیغات در تهرام و تهرام مگ به صورت زیر است.

تبلیغ در تهرام مگ

تبلیغات ۹۰*۷۲۸

  • تبلیغ بنری با این سایز در قسمت هدر سایت با قیمت ۲۰۰ هزار تومان ماهانه و به صورت هفتگی ۶۰ هزار تومان خواهد بود. این بنر در بخش بالایی سایت قرار می گیرد و با باز شدن سایت بلافاصله در معرض دید کاربر قرار می گیرد.
  • تبلیغ بنری با این سایز در بین بخش های موضوعات مختلف در صفحه اول سایت با قیمت ۱۲۰ هزار تومان ماهانه و به صورت هفتگی ۳۵ هزار تومان البته بسته به محل قرار گیری این بنر قیمت ها کمی کمتر هم خواهد شد این قیمت برای بالا ترین بخش می باشد.

تبلیغات ۲۵۰*۳۰۰

  • تبلیغ بنری با این سایز در قسمت سایدبار سمت چپ قرار خواهد گرفت در این ساید بار حداکثر دو عدد از این بنر قابلیت قرار گیری دارد، که به صورت ماهانه با قیمت ۱۵۰ هزار تومان و هفته ای ۴۵ هزار تومان می باشد. این بنر به صورت دائم در تمامی صفحات برای کاربر به نمایش درخواهد آمد.

تبلیغات ۱۲۵*۱۲۵

  • تبلیغ با این سایز به صورت یک جدول ۴ تایی در ساید بار سمت چپ سایت نمایش داده خواهد شد، که به صورت ماهانه ۹۰ هزار تومان و هفته ای ۲۵ هزار تومان می باشد. این بنر نیز به صورت دائم در تمامی صفحات قابل نمایش است.

تبلیغ در تهرام Teh-ram.com

تبلیغ ۲۵۰*۳۰۰

  • تبلیغ با این سایز در صفحه آموزش نمایش داده می شود، این صفحه از بازدید بالایی برخوردار است و حداکثر دو بنر از این سایز در سایدبار سمت چپ آن قرار خواهیم داد که به صورت ماهانه ۲۰۰ هزار تومان و هفته ای ۶۰ هزار تومان می باشد.

برای رزرو و سفارش تبلیغات ، با مدیریت سایت از طریق ایمیل و یاشماره زیر تماس بگیرید .

Email : info@teh-ram.com

TELL : 09216340363

2016-2017تمام حقوق مادی و معنوی محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد . توسعه داده شده توسط تیم تهرام