آموزش حل مشکل ارور Couldn’t Verify Device در حین آنلاک بوتلودر گوشی های شیائومی

۸ دیدگاه

آموزش حل مشکل ارور Couldn’t Verify Device در حین آنلاک بوتلودر گوشی های شیائومیReviewed by سید سجاد غلام پور on Jan 1Rating: 5.0آموزش حل مشکل ارور Couldn’t Verify Device در حین آنلاک بوتلودر گوشی های شیائومیخیلی از کاربران MIUI در حین آنلاک کردن بوتلودر گوشی خود با مشکلات متعددی روبرو می شوند ، حتی زمانی که برای آنلاک کردن بوتلودر گوشی خود از شیائومی اجازه رسمی دریافت می کنند .

خیلی از کاربران MIUI در حین آنلاک کردن بوتلودر گوشی خود با مشکلات متعددی روبرو می شوند ، حتی زمانی که برای آنلاک کردن بوتلودر گوشی خود از شیائومی اجازه رسمی دریافت می کنند . بعضی کاربران در حین آنلاک کردن با ارور  Couldn’t Verify Device روبرو می شوند . درواقع بیشترین دلیلی که موجب چنین مشکلی می شود ، ابزار Mi Flash Unlock در این می باشد که Mi اکانتی که با آن ورود کردید همان اکانتی نیست که در دستگاه شما وجود دارد . امروز با تهرام همراه شوید تا مشکل این ارور شما را حل کنیم.

نکته : ممکن است این روش بر روی رام های Stable گولبال به خوبی جوابگو نباشد ، و بهتر است از رام دولوپر استفاده شود . در صورت داشتن رام Stable می توانید این آموزش را تست کنید و اگر جواب نگرفتید رام دولوپر دانلود کنید و از طریق اپلیکیشن Updater رام دولوپر نصب کنید ، سپس دوباره از این آموزش استفاده کنید .

مراحل انجام آموزش

گوشی خود را بردارید و با Mi اکانتی که برای آنلاک بوتلودر ساخته بودید ورود کنید . ( از شماره موبایل خود به جای ایمیل و آی دی  استفاده نمایید ) همچنین Find My Device را در گوشی خود روشن کنید . اکنون شما با Mi اکانت ورود کردید .

حال شما توسط مرورگر مورد علاقه خود در کامپیوتر و سایت Mi Cloud را توسط آدرس https://i.mi.com باز کنید . توسط همان Mi اکانت در اینجا نیز ورود کنید . ( در اینجا نیز از شماره موبایل خود استفاده نمایید ). با این حال اگر اولین باری است که از سایت Mi Cloud استفاده می کنید ، سیستم یک verification code به شماره موبایل شما ارسال خواهد کرد . از آن کد برای فعال کردن حساب Mi Cloud خود استفاده نمایید .

زمانی که ورود کردید لیست دستگاه های متصل را خواهید دید . وظیفه شما این است ، چک کنید که وضعیت دستگاه شما آنلاین می باشد یا خیر . ممکن است نیاز داشته باشید تا دیگر دستگاه های متصل شده را موقتا حذف کنید . ( حتما این کار را انجام بدید )

اکنون شما باید یک روز کامل صبر کنید .

با فرض این که شما بعد از انجام مراحل بالا یک روز صبر کردید . اکنون ابزار Mi Flash Unlock را که قبلا Mi اکانت خود را با شماره موبایل به جای ایمیل و آی دی  وارد کرده بودید را باز کنید .

حال گوشی خود را بردارید و وارد تنظیمات گوشی شوید و بعد از آن به قسمت Developer Options رفته و OEM Unlock و USB Debugging را فعال کنید .

آموزش فعال کردن usb debugging

از طریق آدرس زیر گزینه OEM Unlock را فعال کنید.

Settings > Additional settings > Developer options > Enable OEM Unlock

اکنون گوشی را خاموش کرده و وارد Fastboot mode توسط نگه داشتن هم زمان ولوم پایین + پاور شوید .

توسط کابل گوشی را به کامپیوتر متصل کنید . چند ثانیه صبر کنید تا کامپیوتر و برنامه گوشی شما را شناسایی کنند .

در آخر بر روی دکمه “Unlock” کلیک نمایید .

بوتلودر گوشی شما باید با موفقیت آنلاک شود .

موفق باشید


8 دیدگاه در “آموزش حل مشکل ارور Couldn’t Verify Device در حین آنلاک بوتلودر گوشی های شیائومی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *