درایورهای ماقبل تاریخ موجود در سایتهای فارسی را فراموش کنید

بدون دیدگاه

درایورهای ماقبل تاریخ موجود در سایتهای فارسی را فراموش کنیدReviewed by تهرام on Sep 23Rating: 4.5درایورهای ماقبل تاریخ موجود در سایتهای فارسی را فراموش کنیدبرای اتصال درست گوشی و تبلت خود به کامپیوتر نیاز به usb درایورهای مخصوص گوشی خود دارید تا بتوانی با آن گوشی خود را به صورت کامل و درست به

در این پست با درایورهای جدید و بروز اندروید برای ویندوز و مک در خدمت شما هستیم.

عموما درایورهای موجود در سایت های فارسی زبان از رده خارج شده و مناسب قرن های گذشته است 🙂 امروز احساس کردیم که باید نوری در تاریکی ایجاد کرد و به کاربران عزیز پارسی زبان کمک کرد.

برای اتصال درست گوشی و تبلت خود به کامپیوتر نیاز به usb درایورهای مخصوص گوشی خود دارید تا بتوانی با آن گوشی خود را به صورت کامل و درست به کامپیوتر متصل کنید. در این پست ما لیستی از این درایورها برای مدلهای مختلف برندهای مختلف ارائه می کنیم که امیدواریم به کارتان بیاید.

این درایورهای باینری برای Windows و Mac و یا Linux توسط خود تولید کننده دیوایس ها منتشر می شود که ما امروز امکان دانلود آن ها را برایتان فراهم خواهیم کرد.

Download Android USB Drivers

برای Windows

Google Nexus

آخرین نسخه های نکسوس مانند Nexus 5 و Nexus 9 و Nexus 5X و Nexus 6P و … برای اتصال به ویندوز نیازمند درایور است. اگر یکی از کهکشانی های نکسوس را در اختیار دارید می توانید به این لینک مراجعه کنید. البته با استفاده از برنامه رفع تحریم، چون در حال حاضر گوگل مجددا ایران را تحریم کرده است.

Samsung

اگر از دیوایس های جدید سامسونگ استفاده می کنید می توانید با استفاده از Samsung Smart Switch آن ها را به هم متصل کنید، برای دانلود درایورها به این لینک مراجعه کنید. اگر از دیوایسهای قدیمی تر استفاده می کنید از Samsung Kies استفاده کنید، برای دانلود به این لینک مراجعه کنید.

HTC

برای گوشی هایی که تقریبا از دو یا سه سال پیش منتشر شده اند می توانید از HTC Sync Manager استفاده کنید. برای دستگاه هایی که از Sync 3.6 یا پایینتر از HTC Sync استفاده کنید.

LG

برای این برند می توانید از LG PC Suite استفاده کنید اما اگر این برنامه روی گوشی شما نتیجه نداد وارد این لینک شوید و درایور گوشی خود را جستجو کنید.

Sony

برای دانلود درایورهای مختلف سونی فقط یک محل معتبر وجود دارد اینجا کلیک کنید.

Motorola

برای دانلود درایورهای موتورولا اینجا کلیک کنید.

 

برخی از درایورها هم قبلا روی سایت قرار گرفته که می توانید به این مقاله مراجعه کنید.

 

برای Mac OS X

ظاهرا در این سیستم با اجرای PS suite ها به راحتی دیوایس های اندرویدی شناسایی می شوند.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *