جایگزین کردن KingUser – KingRoot با SuperSU

۲ Comments

جایگزین کردن KingUser – KingRoot با SuperSUReviewed by تهرام on Apr 16Rating: 5.0جایگزین کردن KingUser – KingRoot با SuperSU اما سوپریوزر کینگ روت در بعضی از دستگاه های اندرویدی ایجاد مشکل می کند یا وظیفه خود را به درستی انجام نمی دهد.dsasdfWERwaerw

همانطور که میدانید کینگ روت یک ابزار روت قدرمند چینی است که توانایی روت هرنوع دستگاه اندرویدی را داراست. پس از اتمام عمل روتینگ توسط این برنامه، کینگ روت به یک سوپریوزر تبدیل می شود که سوپر یوزری قابل قبول می باشد. اما سوپریوزر کینگ روت در بعضی از دستگاه های اندرویدی ایجاد مشکل می کند یا وظیفه خود را به درستی انجام نمی دهد.

روت بدون نیاز به کامپیوتر با King Root

در این پست، تهرام قصد دارد نحوه حذف KingUser و نصب SuperSu به وسیله اپلیکیشن SuperSu Me را برای گوشی هایی که King Root  با آن ها مشکل دارد را آموزش دهد.

جایگزین کردن KingUser – KingRoot با SuperSU :

۱ . ابتدا نرم افزار SuperSu Me را از لینک زیر برای جایگزین کردن KingUser با SuperSu، دانلود و نصب کنید و اگر هنوز بعد از روت توسط کینگ روت دستگاه تان را ریستارت نکردید، آن را ریستارت کنید.

SuperSU-Me-Installed-169x300

DownLoad  دانلود فایل با لینک مستقیم

 

۲ . حال SuperSu Me را باز کنید. وقتی این اپلیکیشن باز شد، اجازه دسترسی روت می خواهد. روی گزینه Allow کلیک کنید تا به کار تعویض سوپر یوزر ادامه بدهیم.

SuperSU-Me-Permission-169x300

۳ . بعد از اجازه دسترسی روت دادن به SuperSu Me، شما صفحه زیر را میبینید. حال روی گزینه آبی رنگ اندروید کلیک کنید تا عملیات جایگزینی سوپر یوزر شروع شود (حدود ۳۰-۵۰ ثانیه تا اتمام عملیات طول می کشد).

SuperSU-Me-Tap-Button-169x300

۴ . وقتی عملیات جایگزینی سوپریوزر به اتمام رسید، SuperSu به صورت خودکار باید باز شود. (اگر گوشی شما در حین انجام عملیات خود به خود ریستارت شد، بدانید که جایگزینی به دلیل تداخل ناگهانی سیستم صورت نگرفته است. دوباره King Root را نصب کنید و سپس کارهایی که در  بالا گفته شده را تکرار کنید.)

SuperSU-Me-SuperSU-Launched-169x300

۵ . حال می بینید که KingRoot و KingUser از اپلیکیشن های شما حذف شده اند و سوپریوزر معروف شرکت ChainFire نصب شده است. (اگر King Root حذف نشده است، به صورت دستی آنرا آنیستال کنید.)

SuperSU-Me-Replaced-169x300

۶ . شما می توانید درست کار کردن سوپر یوزر شرکت ChainFire را توسط اپلیکیشن Root Checker بررسی کنید.

دانلود Root Checker :

DownLoad   دانلود با لینک مستقیم با حجم ۹۰۰kb


2 replies on “جایگزین کردن KingUser – KingRoot با SuperSU

ارسال پاسخ به دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *